poniedziałek, 4 maja 2015

Wysyłajcie proszę!Radosna kartka dla Mai

Dostałyśmy niedawno maila z prośbą, którą chcemy skierować także do wszystkich naszych czytelników...

http://postforfriends.blogspot.com/

Drogie Scraperki i Scraperzy,
Zwracam się do Was z gorącą prośbą o przygotowanie radosnej i kolorowej kartki dla chorej Mai. Maja chodzi do szkoły razem z moją córką Melą. Ma 10 lat. W ubiegłym roku w listopadzie dowiedziała się, że jest chora na złośliwy nowotwór kości ( historia choroby opisana jest na Jej blogu: http://postforfriends.blogspot.com/). Marzeniem Mai jest otrzymanie jak największej liczby kartek pocztowych, dlatego ośmielam się poprosić Was o umieszczenie takiej informacji na swoich blogach scrapowych - może ogłosicie wyzwanie kartkowe "Radosna Kartka dla Mai".
Kartki można przesyłać do szkoły Mai pod adresem:
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum "PRIMUS"
al. Jana Matejki 16A
50-333 Wrocław
z dopiskiem"Kartka dla Mai"

Pozdrawiam,
Barbara Wychowałek 

No to do dzieła! I dajcie znać kto wysłał kartkę do Mai... jesteśmy ciekawi ile osób uda nam się do tego miłego gestu namówić.
A dla tych, którzy mieszkają we Wrocławiu i okolicy, mamy propozycję: przynieście swoje kartki na najbliższe spotkanie Kwiatu Dolnośląskiego (19 kwietnia), a my wyślemy je wszystkie razem!

1 komentarz:

  1. Dawno do Ciebie nie zaglądałam,nie jestem scraperką,ale jeśli nadal można wysyłać kartki do Mai to poszukam jakiejś wesołej i wyślę na podany adres.
    Chciałabym by to marzenie Mai się spełniło,by uwierzyła że marzenia się spełniają :D
    Pozdrawiam cieplutko :)

    OdpowiedzUsuń