czwartek, 14 lutego 2013

Dwie rocznice i

Walentynki. W taki miły dzień 14 lutego obchodzę dwie rocznice, bardzo ważne dla mnie. Pierwsza to świętowanie rozstania się z brzydkim nałogiem palenia papierosów ( zresztą już 11 rocznica). Tak w 2002 roku porzuciłam palenie, jestem bardzo z tego dumna, że się udało i że nadal trwa. Natomiast ponownie dzisiejsza data wiąże się nierozerwalnie ze zdanym egzaminem na prawo jazdy. To były emocje. To tak skromnie o mnie.
    Wszystkim zakochanym aktualnie i tym którzy czekają na miłość życia ,życzę wszystkiego najlepszego bo kochać warto i należy.......6 komentarzy:

 1. Piękny blog i piękne prace ;) Prawo jazdy... właśnie sobie uświadomiłam, że w lutym mija rok jak je zdałam, to była trauma... jak widzę eLkę to mi się słabo robi ;) Pozdrawiam i zapraszam do siebie po wzory ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję,dziękuję- doskonale rozumiem Twoje przeżycia. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba dla wszystkich zdanie prawka to trauma ;) A wczoraj widziałam jak egzaminacyjna eLka prawdopodobnie spowodowała stłuczkę i bez policji się nie obeszło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nam było łatwiej, a teraz co szykują z egzaminami-strach myśleć :)))

   Usuń
 4. A ja egzamin zdawałam w grudniu 1991...zima,ciemno,śnieg po pas i Doris pomykająca ulicami Jarosławia...to były czasy:) Ups wydało się jaka ja jestem stara,heh

  OdpowiedzUsuń
 5. No Kochana tego to nawet ja nie wiedziałam,ha,ha
  :))

  OdpowiedzUsuń