czwartek, 16 października 2014

Bieszczady

Bieszczady o tej porze roku są jednym ogromnym zachwytem...... Moja dusza wyje jak nie mogę tam pojechać na początku października ( wtedy tam " Płoną góry , płoną lasy......").
Pogoda cudna 11.10.2014 - temperatura 23 st. słońce i O N E Bieszczady!!!!
Wybrałam się tam z moimi obiema wnuczkami , tylko z nimi ponieważ Igi podziębiony i całodzienna wyprawa mogła by być dla niego zbyt męcząca. Towarzyszył nam Kuba i bardzo dobrze, bo mnie coś niedomagał kręgosłup, a w takiej sytuacji drugi kierowca to zbawienie.
Podziwialiśmy widoki jadąc Dużą Pętlą Bieszczadzką aż do Soliny. Międzyczasie kawka w Cisnej , wstąpiliśmy do Leśnego ZOO w Lisznej niestety zamkniętego z niewiadomych powodów aż do czerwca 2015 roku!!!
 . Blisko Cisnej  jest  urokliwe miejsce dla dzieci można karmić zwierzątka szczególnie piękne daniele i nie tylko, ale cóż siła wyższa.

Napawajcie się widokami , a Ci którzy byli tutaj wcześniej wspominajcie !

Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających, komentujących jak również obserwatorów :)
11 komentarzy:

 1. Bieszczad zazdraszczam okrutnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajny wypad, jak byłam ostatnio (czyli 35 lat temu) w Ustrzykach to ulewa zmyła mnie wraz z namiotem i szukałam w promieniu 5 km wszystkiego co zostało. Od tamtej pory omijam Bieszczady wielkim łukiem:))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. teraz nie pora na namioty - więc może Was zaproszę najbliższej jesieni na wyprawę!!!!

   Usuń
 3. Napawam się widokami i wspominam,wspominam......
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Małgosiu, musialam zmienić adres bloga, podaję nowy yolanda-art.blogspot.com,daj znać czy wszystko ok,pozdrawiam. Bieszczady są fantastyczne!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Tegoroczna jesień dała nam wszystkim się podziwiać w pełnej krasie!!!

   Usuń
 6. Byłam tam kilka lat temu i pod wpływem Twoich zdjęć stęskniłam się za tymi krajobrazami.teraz mam malutkie dziecko, ale może w następnym roku uda mi się tam wybrać jesienią bo jest tam naprawdę pięknie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z roczniakiem to już można się wybrać - pozdrawiam:)

   Usuń